+48 58 301 62 91 handlowy@cemet.com.pl

OFERTA

Oferujemy interesującą i stabilną pracę w doświadczonym zespole, przyjazną atmosferę pracy, atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowania oraz atrakcyjny pakiet socjalny.

Aktualnie poszukujemy:

=> SPECJALISTY DS. ZAKUPÓW

Opis stanowiska:
• Rozwijanie i utrzymywanie relacji z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
• Analiza zapytań ofertowych,
• Składanie zamówień krajowych i zagranicznych,
• Negocjowanie cen i warunków współpracy,
• Monitorowanie dostaw i kompletacja atestów,
• Praca w zintegrowanym systemie klasy ERP
Wymagania:
• Wykształcenie średnie lub wyższe,
• Język angielski na poziomie komunikatywnym, min. B2 – warunek konieczny,
• Komunikatywność oraz umiejętność negocjacji,
• Znajomość branży mechanicznej,
• Obsługa komputera – znajomość programów MS Office,
• Umiejętność współpracy.
Oferujemy:
• Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
• Dobrą atmosferę pracy.

=> KONTROLERA JAKOŚCI

Zakres obowiązków:

  • Odbiór jakościowy materiałów do produkcji,
  • Odbiór jakościowy detali w toku produkcji – kontrola międzyoperacyjna,
  • Odbiór jakościowy gotowych wyrobów – kontrola ostateczna,
  • Wykonywanie pomiarów podstawowymi narzędziami pomiarowymi,
  • Analiza dokumentacji, wymagań klienta i wyników pomiarowych pod katem spełnienia wymagań,
  • Identyfikowanie, komunikowanie oraz raportowanie niezgodności,
  • Współpraca z działem technologicznym i produkcją.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i jakościowej w języku angielskim,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność planowania oraz dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie,

Mile widziane:

  • Uprawnienia do wykonywania badań nieniszczących (VT, MT),
  • Wiedza z zakresu technologii spawania i obróbki skrawaniem.

=> MAGAZYNIERA

Zakres obowiązków obejmuje przyjmowanie i wydawanie materiałów i podzespołów do produkcji urządzeń i konstrukcji stalowych.
Wymagane umiejętności: Obsługa wózka widłowego oraz suwnicy.

Dodatkowo zawsze chętnie przyjmiemy zgłoszenia:

=> Wykwalifikownych spawaczy, szczególnie metodą TIG

=> Operatorów maszyn numerycznych CNC

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@cemet.com.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych).”

Więcej informacji można uzyskać w Dziale Kadr pod numerem telefonu: 58 301 08 65